З теплом – 93% дитсадків, майже половина шкіл та 17,6% столичних будинків

Мурал на проспекті Миколи Бажана, 5Е

Протягом трьох діб від початку опалювального сезону фахівці ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» підключили до централізованого опалення 2803 столичних споживачів.

Найбільша кількість споживачів підключена до тепла у Святошинському, Солом’янському, Голосіївському, Шевченківському, Деснянському районах столиці.

З теплом – 93% дитсадків, майже половина шкіл та 17,6% столичних будинків - z-teplom-93-ditsadkiv-majzhe-polovina-shkil-ta-176-stolichnih-budinkiv_1

Станом на 7:00 ранку 3 жовтня до тепла, зокрема, підключено майже половина столичних шкіл – 222 школи (48% від загальної кількості), 466 дитячих садочків (93%) та 325 лікувальних закладів (82%).

Фахівці КИЇВЕНЕРГО здійснюють також підключення до опалення житлового фонду. Так, теплоносій вже подається до 1764 житлових будинків усіх форм власності (17,6 %).

Компанія здійснює запуск теплоносія поетапно та в цілодобовому режимі. У першу чергу запуск тепла відбувається у будинки, внутрішньобудинкові мережі яких технологічно готові до запуску теплоносія. Про це завчасно мали потурбуватися балансоутримувачі будинків.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням КМДА № 1686 від 26 вересня поточного року, процес підключення об’єктів соцсфери до централізованого опалення 30 вересня. Одночасно із запуском теплоносія до об’єктів соціальної сфери, фахівці Компанії з 1 жовтня розпочали поетапне підключення житлових будинків. Перші об’єкти соцсфери за їхніми заявками КИЇВЕНЕРГО розпочала підключати до опалення ще 20 вересня.

Джерело: kyivenergo.ua/news/48

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*